KURUMSAL

KURUMSAL - Babysoft, Bebek Ürünleri

 

 

     PDS olarak hedefimiz, tüketicilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır.

 Üretim, ihracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra, içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

Hedefimize; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak, uzmanlık ve verimliliğimizi arttırarak ulaşacağımıza inanıyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan PDS, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini bunlara göre şekillendirir.

Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir.

PDS, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aldığımız kalite belgeleri ve sertifikalar, bu anlayışla gerçekleştirilen çalışmaların somut göstergesidir.

Ar-Ge


Herşeyin hızla tüketildiği günümüzde, lider olmanın yolu yeniliklerden geçmektedir. Tüketici ihtiyaçlarını bilimsel yenilikler doğrultusunda karşılayan PDS, 14 yıldır güvenli ürün üretimi için Ar-Ge - Kalite Üretim üçgeninde, sürekli yeni uygulamalar ile etkin, hızlı, yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmektedir.

Ar - Ge çalışmaları, bir zaman planı çerçevesinde AR-GE, Üretim, Kalite, Pazarlama- Satış ve İhracat birimlerinin takım çalışmasıyla başlar.

Tüm birimlere ulaşan tüketici istekleri ve "Kalite hayal edilemeyeni üretmektir" prensibi ile yola çıkarak, yeni ürün projelerine dönüşür. Seçilen projeler zaman çevrimine uygun olarak ilerler.